آیا میتوانم از بال بال مستقیما تور خریداری کنم؟

خیر، بال بال رسانه ای  برای اطلاع رسانی  به موقع تورها به شما عزیزان جهت انتخاب سفری ایده آل است و هیچ توری را مستقیم نمیتوانید از بال بال بخرید .

آیا همه تورها و برنامه های گردشگری که در بال بال وجود دارد معتبر هستند ؟

بله تورهایی که در بال بال نمایش داده میشود از آژانس های مسافرتی معتبر و دارای مجوز ازسازمان گردشگری می باشند .

آیا تور های مسافرتی که در بال بال نمایش داده میشود به روز است ؟

بال بال فقط تورهایی را که  ظرفیت پذیرش گردشگر را دارند و به روز هستند را نمایش میدهد و به محض اینکه تاریخ اعتبار تور  انقضاء پیدا کند از بال بال حذف خواهد شد.

یک تور را انتخاب کرده ام چگونه می توانم آن را رزرو کنم ؟

برای رزرو تور شما بایستی با برگزار کننده تور تماس حاصل فرمائید . برای این کار دو راه وجود دارد یا اینکه با استفاده از اطلاعات تماس آژانس که در صفحه  هر توری وجود دارد با برگزار کننده تماس حاصل فرمائید یا از فرم درخواست آنلاین رزرو تور در آن تور استفاده نمائید. ( درخواست رزرو تور  آنلاین فقط در صورت فعال شدن این قابلیت توسط برگزار کننده تور  نمایش داده خواهد شد.)

چگونه میتوانم به صورت آنلاین درخواست رزرو تور را انجام دهم؟

در صورتی که  آژانس مسافرتی برگزار کننده تور  قابلیت ارسال درخواست رزرو تور را فعال کرده باشد در صفحه  مربوط به آن تور فرم ارسال درخواست رزرو را خواهید دید . با انتخاب تعداد نفراتی که مایل هستید درخواست خود را ارسال می کنید . بال بال اطلاعات تماس شما را برای آژانس مسافرتی برگزار کننده تور میفرستد .

دقت فرمائید این رزرو قطعی نیست و بایستی برای طی مراحل بعدی منتظر پاسخ آژانس مسافرتی بمانید. همچنین شما میتوانید در پنل کاربری خود درخواست های خرید تور را مشاهده نمائید.

قیمت تورهای مسافرتی و گردشگری ثبت شده در بال بال متفاوت است . چرا ؟

تفاوت قیمت در تورها معمولا مربوط به ارائه خدمات متفاوت نظیر هتل ، پرواز یا غیره  در تور است ولی گاهی پیشنهادهای ویژه ای از سوی آژانس ها  هواپیمایی تحت عنوان تورهای لحظه آخری یا تورهای دقیقه نود  عرضه میشود که برای مدت محدود و ظرفیت محدود است .

آیا بال بال مسئولیت تورهای مسافرتی ثبت شده را می پذیرد ؟

مسئولیت تورهای موجود در بال بال به عهده آژانس برگزار کننده تور می باشد . بال بال تورهای معتبر از آژانس های هواپیمایی معتبر را نمایش می دهد اما در نحوه اجرا و مسئولیت های ناشی از آن ذینفع نیست . برای روشن شدن این موضوع  شرایط استفاده را مطالعه فرمائید.

قیمت توری که در بال بال ثبت شده با قیمتی که در تماس با برگزار کنند تور به من اعلام شده متفاوت است. چرا ؟

برگزار کنندگان تور ملزم به  ارائه تور با مشخصات و قیمت درج شده در پکیج های ثبت شده در بال بال می باشند  لذا اگر به چنین موردی برخورد کرده اید از طریق فرم گزارش تخلف در  صفحه تور یا از طریق فرم تماس با ما ، بال بال را در جریان جزئیات قرار داده تا علاوه بر  حذف تور از لیست تورهای بال بال محدودیت هایی برای خاطی اعمال گردد.

لیست قیمت هتل های یک پکیج تور را چگونه میتوانم دریافت کنم ؟

شما با مشاهده هر تور در بال بال اطلاعات نسبتا کاملی در مورد کلیات تور به دست می آورید و  همچنین با استفاده از گزینه  لیست قیمت تور در همان صفحه  تور ، قیمت هتل های آن پکیج را مشاهده نمائید .

چگونه میتوانم تورها و برنامه های گردشگری مورد علاقه ام را ذخیره کرده و بعدا به آنها مراجعه کنم ؟

برای این منظور در بالای هر تور گزینه ای با عنوان نشان کردن تور وجود دارد کافیست تورهای مورد نظر خود را نشان کرده و هر زمانی که مایل بودید در پنل کاربری خود تورهای نشان شده را مشاهده نمائید .

چگونه میتوانم اطلاعات بیشتری در مورد یک تور کسب کنم ؟

شما هم می توانید به طور مستقیم با استفاده از اطلاعات تماس با برگزار کننده تور تماس حاصل نمائید و هم از فرم تماس آنلاین با برگزار کننده در همان صفحه تور مورد نظر استفاده کنید.